1 / 12
SE IZDAVA STAN DO PAZAROT
1 €
Денес 09:34

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

00

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

aleksandar turundzev 4

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN
INFO TEL 075 408 920
sloboden od 16 avgust

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

toni strumenikovski
Потврден огласувач
075.408.920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам