1 / 2
Niva vo s. Gorobinci Sveti Nikole
1 €
21.07.2022 12:55

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

5850 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе.

1. Нива кај патот пред селото карши млинот, 5854 м2, цена 1 еуро/м2;

2. Нива после селото, кај изворот лево нагоре, 3730 м2, цена 0,7 еуро/м2;

На сликите е дадена локацијата.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070388235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам