1 / 7
Bmw r60/6
5.000 €
24.07.2022 14:02

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

1980

Модел:

Bmw r60/6

Километри:

30000

Vo super fabricka sostojba od 1976,
registriran do 5 2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
072788199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам