1 / 1
Se dava pod naem sprat
1 €
14.06.2022 10:35

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

3

Квадратура:

120 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Makedonska

Se dava pod naem cel sprat
2 sobi Kujna kupatilo hodnik podrum
Spratot e celosno sreden za sedenje solaren sistem voda struja nov namestaj kujna i kupatilo
Ima povolnosti za greenje na drva i struja
2 balkona
Spratot e spremen za selidba u sekoe vreme
Poveke inf na 071963369

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stan
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам