1 / 5
PRODAVAM NOVA KACIGA NOLAN N40-5 GT SPECIAL
10.000 МКД
Цената е фиксна
17.11.2022 16:36

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

kacigata e nova kupena od makpetrol. golemina M. kupena e 15000 denari se prodava za 10000.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

BITOLA
Потврден огласувач
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам