1 / 1
Sony Bravia KD-65XF9005 65" 4K Ultra HD (3840x2160)
59.999 МКД
Цената не е фиксна
14.06.2022 13:24

Автокоманда / Скопје

Марка:

Sony

Производ:

4K

Големина:

165 cm (65 inch)

Eden od najdobrite LED televizori nekogas napraven...

Pros
+Fantastic detail in the brightest and darkest picture elements
+Brilliantly bright and punchy
+Stunning but natural colours
+Loads of apps
+Clear sound

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Komponenti
Потврден огласувач
071363335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам