1 / 5
IPHONE 11 PRO 256 GB neverlock
490 €
16.08.2022 07:15

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 11 pro 256 gb

Боја:

Gold

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Iphonot e prekrasno socuvan, so zastita na ekranot, nikogas ne e otvaran ili popravan, so polnac i maska

Moze i zamena no so realni ceni, Iphone X , XS, 11

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам