1 / 7
Kenwood KAF-3010R + Heko звучници
300 €
10.08.2022 07:23

Кичево

Kenwood KAF-3010R + Heko Astron 500
Одлично сочувани како нови,
Оди во комплет со звучниците + далечинско
За вистинско уживање
Од сопствена колекција

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам