1 / 10
AUDI A4 1.9TDI 90KS
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 15:44

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrirana do 11.11.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Blagojce
Потврден огласувач
078416945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам