1 / 5
Mercedes E 220
41 €
30.07.2022 19:49

Берово / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ekstra sostojba koza so ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078391990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам