С. КАРБУНИЦА
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 22:42

Кичево

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам плац-нива или стара куќа во с.Карбуница.
од 500 -1000м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Borce
Потврден огласувач
071389603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам