1 / 2
CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony
1 €
02.07.2022 08:38

Кичево

Marantz CD-46 + далечинско - 60€
Harman/Kardon DVD-23 - 45€
Sony 5 CD Changer - 35€
Сите се исправни и во одлична состојба.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам