1 / 1
Еквилајзери: Kenwood, Eroica и Akai
1 €
02.07.2022 08:38

Кичево

Kenwood GE-45 исправен - 60€
Akai EA-G30 исправен - 65€

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам