1 / 3
Heko Astron 500
10.000 МКД
06.08.2022 18:01

Кичево

Heko Astron 500
Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам