1 / 5
MAN TGL 10.180 2007 god
12.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 13:00

Струга / Струга

MAN TGL 10.180 2007 godina so pominati 500.000km
Registriran do 9 mesec
Nosivost 5.500kg

Broj: 070352173 (Viber i Whatsapp)

MAN TGL 10.180 viti 2007 me 500.000km te kakluara
I regjistruar deri shtator
Kapacitet ngarkese 5.500kg

Nr telefoni: 070352173 (Viber dhe Whatsapp)

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Али
Mislesevski Pat, b.b.
Потврден огласувач
+38970352173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам