1 / 4
APARTMAN STAN SMESTUVAJNE
1.111 €
05.07.2022 07:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

45 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

ooooooo
Потврден огласувач
076959400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам