1 / 1
Hyundai sonata
По Договор
29.09.2022 14:33

Кичево

Марка:

Hyundai

Модел:

Sonata

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070592778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам