1 / 3
Iphone 11 Pro max
650 €
14.06.2022 19:18

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro max

Боја:

Silver

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

iPhone 11 PRO MAX 256GB
Cena: 650 €
Moze i vo kripto
078/263-777

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

dispi
Потврден огласувач
078/918787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам