Obrazovanie
По Договор
14.06.2022 19:23

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Образование и наука

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

inziner tehnicko obrazovanie bara angazman kako profesor po matematika ili tehnicko vo osnovno uciliste

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам