1 / 4
Polo
650 €
14.06.2022 19:32

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Super ispravno nema nikakva mana.pali vozi.smenat lager vodna pumpa i kajs 1000 kubici mnogu mala potrosnja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Klime
Oo
Потврден огласувач
075653848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам