1 / 6
Mercedes E200 98 god
По Договор
09.08.2022 15:49

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , alu felni
***** INFO NA TEL 078 229 255 ****

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
071363733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам