1 / 10
Bandazi Borbet 16" 5×112 Audi,pasat,turan,seat
230 €
31.07.2022 10:52

Струга / Струга

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

16

Bandazite se orginal Germanski,ne se osteteni,farbani,lepeni,ne se vozeni vo Makedonija nikogas,gumite se solidni 2016.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Vasko Suleski
Потврден огласувач
070789723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам