1 / 3
ITALIJANSKI SOUNDBAR TREVI
2.500 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2022 12:41

Аеродром / Скопје

NOV VO KUTIJA SOUNDBAR SO DALECINSKO, SVIRI ODLICNO I DOVOLNO JAKO ZA EDNA SOBA, VO NEGO IMA POJACALO NE VI TREBA MUZICKI SISTEM SAMO UKLUCETE GO VO LAP TOP ILI TELEVIZOR TELEFON I DRUGO, IMA 3D ZVUCNA SLIKA, SIROK E 70 CENTIMETRI, MOZE DA SE POSTAVI I NA ZID IMA DRZACI, MOZE DA SE PROBA.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072316228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам