1 / 5
Se prodava renault megan
1.900 €
08.08.2022 21:38

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Останато


Mozna e i zamena za Renault Megane 1.6 dci ,proizveden 2003 godina , registriran do 08.2022 god, Full oprema , so ABS , elektrika na prozori, AIRBAG,klima ( funkcionalna ) Kolata e socuvana .za povekje info na brojot 078-303-785

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stankovik Aleks
Потврден огласувач
078303785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам