1 / 4
yamaha r125
По Договор
07.02.2023 21:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2021

Модел:

yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija nov
cena p odogovor moze i zamena za kola so vasa doplata mozi na email ili kontakt tel 078276440

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

poope
Потврден огласувач
075751958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам