1 / 6
KTM SX450F
4.100 €
26.07.2022 16:56

Охрид / Охрид

Марка:

KTM

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2017

Модел:

Sx450f

Se prodava ktm sxf450 2017, redovno servisiran, nov lanec, novi gumi, servisirani amortizeri.

Moze zamena za cetirikolka

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071905223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам