1 / 5
Dell- Latitude-E7250 i5 5300u
150 €
Цената е фиксна
17.06.2022 21:55

Чаир / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Dell- Latitude-E7250 i5 5300u

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

abdulbesir
Потврден огласувач
076200022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам