1 / 1
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !
1 €
250 €
07.03.2023 13:02

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Ново Лисиче кај Авиончето, станот поседува 55 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со понов мебел, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, клима, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш...


Цена-250 евра

шифра 26493


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан на Водно !

2200 €

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам