1 / 3
Se pordava deloven objekt
111 €
15.06.2022 07:57

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

26 m²

Греење:

Струја

Se prodava deloven objekt 26 m2 na adresata
17 ta makesonska udarana brigada karsi makedonija pat dukanot ima vnatresno wc
Inf samo na 071310027

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам