1 / 3
Rose Pro Sl Size M 175-183
850 €
Цената е фиксна
29.06.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Rose Pro Sl size M 175-183, aluminium ram 7005 so full karbon vila..Shimano 105 grupa trkala Mavic Aksium.8.3kg..Eden u Mkd..Na tretata slika se gleda sto smeniv godinava.(150eur)..Cena 850 eur..FIKSNA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
078353571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам