1 / 11
Se iznajmuva NOV 3soben stan - Centar
1 €
Цената не е фиксна
29.04.2023 07:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar, kaj Narodna Banka, Vero Dzambo

Stan vo Centar, kaj Narodna Banka, Vero Dzambo,
73m2 so 2 spalni,
- Sega renoviran !!!!!
-Kompletno namesten,

Dopolnitelna mozhnost za iznajmuvanje vo zgradata na 2 garazhi, podzemni

Cena po dogovor !!!

***** Agencija ********

Kontakt : 078 367 357

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Olivera
Потврден огласувач
078367357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам