1 / 3
Hard Disk HGST Travelstar Z7K500-500GB
900 МКД
15.06.2022 09:01

Кисела Вода / Скопје

Prodavam polovni hard diskovi za laptop
4 parchinja
HGST Travelstar Z7K500-500
500GB
7200RPM

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Kire
ul. Zarko Zrenjanin br.76
Потврден огласувач
075 446 715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам