1 / 2
Се продава Sharp system 7700
8.000 МКД
06.08.2022 18:00

Кичево

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR20.
Квалитетен звук и снага, можна е проба.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам