Фарма за крави
11.111 МКД
Цената не е фиксна
15.06.2022 09:56

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара општ работник или работничка за на фарма со крави,со или без искуство за молзење,истиот ,истата ке треба да молзи да одржува хигиена (чистење на губре и четкање на крави) да поседува возачка дозвола Б категорија.
Сместување ,храна,и плата по договор.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

зорица
Ржаничино
Потврден огласувач
078562557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам