1 / 6
Panasonic SL-PJ325A cd player
1.800 МКД
15.06.2022 10:25

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам Panasonic SL-PJ325A cd player, одлично зачуван,неотворан, не е користен 20 години (пред тоа минимално користен), midi верзија со прекрасен звук. MASH d/a конвертор кој се користи во Technics cd плеерите. Минт состојба 10/10.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078382153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам