1 / 12
AUDI Q7 4.2TDI 340 KS FACE LIFT
1 €
09.09.2022 19:06

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI Q7 4.2TDI 340 KS FACE LIFT 🇨🇭🇨🇭
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

struga
Потврден огласувач
072775111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам