1 / 2
SE PRODAVAAT 2 KUKJI SO DVOR VO BLIZINA NA POINT RETAIL PARK
1 €
17.12.2022 12:40

Бутел / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1044 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Se prodavaat 2 kukji so vkupna povrsina od 330 m2. Vkupna povrsina na placot e 1044m2 . Kukjite se naogjaat vo blizina na Point Retail park, odnosno na 500 metri od Sutka. Placot ima izlez na glavna ulica. Ednata kukja ima 129m2 i drugata 201m2. Kukjite ne se renovirani. Za povekje info barajte na telefonskiot broj 078755577

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

La Mezon
Потврден огласувач
074209882
Испрати Е-маил до огласувачот

Се издава реновиран 3-собен стан во Капиштец 82м2

400 €

Се издава луксузен 2-собен стан во Аеродром

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам