1 / 1
REGISTRACIJA NA FIRMI/SMETKOVODSTVO
По Договор
Денес 10:03

Аеродром / Скопје

Лиценцирано сметководствено биро врши регистрација на фирми. Ваше е да дојдете на првични гратис консултации само со лична карта. Останатото е наше и готово за 1 ден. Нашиот тим составен од искусни професионалци ви нуди:

***Завршни сметки
***Регистрација на фирми***
***Финансово и материјално сметководство
***Девизно работење
***Пресметка на плати
***Пресметка на ДДВ
***Пресметка на Е-ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК
***Пријава/одјава на работници***ГРАТИС
***Пријава/одјава/боледувања на работници во социјално***ГРАТИС
***Вадење на ХТП***ГРАТИС
***Припрема на документи за кредит
***Изработка на бизнис/старт-ап планови
***Промени во централниот регистер
***Ликвидација на фирми
***Посредување при утужување и наплата на долгови.
***Сметководствен, даночен и правен консалтинг
***HACCP консалтинг
***Комплетна логистичка подршка
***Обезбеден гратис паркинг


ВЕ ОЧЕКУВАМЕ НА ТЕЛ.
075/384 948; 02/2 44 44 89
web: www.partnerplus.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

PARTNER PLUS
UL.FEVRUARSKI POHOD BR.60
Потврден огласувач
075/38 49 48
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам