1 / 1
ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,
22 €
Цената не е фиксна
26.10.2022 09:16

Битола / Битола

Квадратура:

652 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со намена на градба -стамбена и спрема ДУП објектите кои би се изградиле се со површина на градба во основа од 167 м2 до 184 м2 и во висина до венец 7,50 м2 и се со директен пристап од главна улица а се наоѓаат во непосредна близина на т.н."Мал Париз".

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ ВО ЛАЖЕЦ

60 €

НИВА 4613м2 на патот за Дихово

3 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам