1 / 3
WD My Book external Hard Drive 12 TB
15.000 МКД
13.09.2022 07:39

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Се продаваат надворешни хард дискови

модел: WD My Book
капацитет: 12TB
количина: 5
гаранција: нешто помалку од 2 год
состојба: беспрекорна - како нови

Купени се од Neksio 2021, користени се за скалдирање на дигитални фотографии т.е. не се користени за пиши-бриши.

Се продаваат одделно и заедно. За нарачки на повеќе од 1 парче, следува попуст од 1000ден од парче.

Контакт 075 277 252 од 6ч до 21ч

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Bitaminka
Потврден огласувач
075277252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам