1 / 10
Се продава наместен стан
40.000 €
Цената е фиксна
30.06.2022 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

69 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Карпош 6/4/16 Битола

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без лифт, со површина од 69м2 и визба 2м2 . Станот се состои од дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, претсобје, купатило и два балкони. Се продава комплетно опремен, спремен за вселување.
Ориентација: исток-запад
Телефони за контакт: 075 973 012; 075 828 249

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
075828249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам