1 / 2
SONY dvp-ns400d dvd/cd player
2.600 МКД
15.06.2022 13:52

Карпош / Скопје

Продавам SONY dvp-ns400d, dvd/cd player, прв сопственик, репродукција и на режани дискови, mp3 не подржува. Одлично зачуван со оригинално далечинско.
*сликите се од Интернет.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078382153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам