1 / 3
Komplet Pc
3.500 МКД
Цената не е фиксна
29.06.2022 14:17

Битола / Битола

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Komplet kompjuter
Monitor LG
Tastatura
Maus
Kukiste
Kontakt /075848213
Mnogu dobro socuvan koristen za online nastava
Ima na nego win7 instalirano
Cenata ne e fiksna go prodavam bideki nikoj nego koristi ..

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
075803649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам