1 / 8
Ford Focus 1.6 tdci
4.450 €
07.08.2022 22:45

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Donesen od Austria,so servisna kniska,top kola.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

B.R
Потврден огласувач
070733433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам