1 / 1
Se prodava niva 1124 m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 12:00

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1124 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava del od niva pozadi nar hotel . Katastarska parcela 104 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078299751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам