1 / 12
PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI
По Договор
11.09.2022 11:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР!!!
Шари и димензии по ваша желба !!!
(Монтирана ограда - Кавадарци)
Број за контакт: 071-348-656 Никола

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071348656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам