1 / 1
Sako
По Договор
30.06.2022 17:40

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

>58

Боја:

Темно сина

Obleceno dva pati od odelo vrednost 7200 denari
Cena smesna
500 denari
Samo seriozni koj sakaat.

Nemoj da mi se javuvate za gluposti
Poraki titki ne prakajte ne odgovaram.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071583023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам