1 / 2
Prodavam laptop Hp 250 g6
10.900 МКД
21.06.2022 23:10

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam laptop hp 250 g6 malku koristen
I3
4gb ram
500gb disk

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077587258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам