1 / 3
Се продава влекач со кипер
42.000 €
15.06.2022 18:08

Битола / Битола

1. Влекач МАН еуро 5 , 2008. Регистриран до ноември 2022.
2. Кипер Wielton алуминиум 2014. Регистриран до ноември 2022.
Телефон 070 666 337.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
076559790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам