1 / 9
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK 233HP
7.050 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 04:06

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A6 3.0 quattro TDI automatik
-redizajn facelift
-2007godina
-240000 pominato
-dvozonski klimatronik
-koza
-bord kompjuter
-navigacija
-cd so 6 chargeri
-priprema za telefon
-parking senzori pozadi
-komandi na volan
-hill start
-F1 na volan
-senzori za dozd
-avtomatski svetla
-elektrika na prozori i retrovizori
-ABS
-ESP i dr....

Pred 1000km smeneto :
* uljena pumpa
* Vodna pumpa
* Lance komplet so zategaci podloski....
* Gumici na V
* Turbina
* Semerinzi na radalica
* Komplet ulje i filtri za nafta
(vo vrednost od okolu 1900€)

7050€ so prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078354707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам